Rehvid järelmaksuga!

Osta rehvid ja veljed mugavalt järelmaksuga!

Rehvid.com e-poes saad kauba eest tasuda järelmaksuga just Sulle sobivas suuruses kuumaksetega. Järelmaksu taotlused saad esitada mugavalt otse e-poe ostukorvist. Tee oma valik meie koostööpartnerite seast ja sõida turvaliselt uute rehvidega juba täna!

Kuid ole tähelepanelik! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksu lepingu sõlmimist tutvu vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. 

LHV järelmaks
AS LHV Finance on LHV Groupi ettevõte, mis pakub järelmaksuteenust. Meie eesmärk on anda mugavalt ja kiiresti järelmaksu, et sina saaksid keskenduda oma ärile. LHV järelmaks pakub mugavat tehnilist lahendust, vastust taotlusele mõne minutiga ja kliendituge iga päev kl 9–21.
Inbank järelmaks
Inbank on välja kasvanud 2011. aastal loodud finantstehnoloogiaettevõttest Cofi, mis tõi turule innovaatilise järelmaksu lahenduse. Aastatel 2011-2015 tõusis Cofi järelmaks startupist turuliidriks. Koostöös Coopiga ehitasime üles uue ja suurima finantsteenusevõrgu ja võitsime kümnete tuhandete klientide usalduse. Tänaseks on Inbanki järelmaksul üle 300 partnerkaupmehe ja kliendilepingute arv koos sidusettevõtetega üle 150 000.